Memoriál Jiřího Hronka

4. ročník běhu olomouckými parky

Dne 10. 5. 2017 (Sportovní den UP) pořádá katedra informatiky ve spolupráci s triatlonovým klubem katedry informatiky čtvrtý ročník Memoriálu Jiřího Hronka (běh olomouckými parky).

Kdy:10. 5. 2017
Start:9:00, Smetanovy sady (za jezírkem)
Registrace:8:30-8:50
Startovné:0 Kč
Časový limit: není stanoven, pokud nechcete běžet, můžete klidně jít
Občerstvení:Voda každých 3,3km, pro delší trasy (16km a více) iontový nápoj a občerstvení

Délka trati

Trať závodu byla změřena pomocí měřícího kolečka. Jeden okruh měří přesně 3272m (kratší okruh měří 1858m). Rovněž jsme pro Vás přesně změřili maratonskou a půlmaratonskou distanci. Z organizačních důvodů budeme měřit čas pouze v prostoru startu a cíle. Obě vzdálenosti však budou na trati viditelně označeny. Trasa maratonu (42,195km), končí necelých 350m před koncem 13. okruhu. Trasa půlmaratonu (21,097km) končí po 6 okruzích a jednom krátkém okruhu, necelých 400m před cílem (pokud tedy běžíte 20km trať, musíte běžet ještě kratší okruh, aby jste dosáhli oficiální půlmaratonské distance).


Fotografie

Fotografie z letošního závodu naleznete ve fotogalerii. Podělte se i Vy, prosím, s námi o Vaše fotografie z Memoriálu Jiřího Hronka. Pošlete ná je, prosím, na adresu marketa.trneckova@gmail.com a my je zde uveřejníme.

Trasy

  • 5km (2 okruhy z toho jeden kratší, 5,130km)
  • 10km (3 okruhy, 9,816km)
  • 16km (5 okruhů, 16,360km)
  • 20km (6 okruhů, 19,632km)
  • 30km, Jirkova výzva (9 okruhů, 29,448km)
  • 42km (13 okruhů, 42,536km)

Označené trasy

Z organizačních důvodů tyto vzdálenosti neměříme, budou ale viditelně označeny.

  • 21,097km (7 okruhů z toho jeden kratší, poslední končí 393m před cílem, kousek před stánkem s koblížky)
  • 42,195km (13 okruhů, poslední končí 341m před cílem u stánku s koblížky)

Mapa a popis trati

Běh se uskuteční za každého počasí. Celý běh se bude odehrávat ve Smetanových a Čechových sadech (žádné křížení se silnicí ani čekání na semaforech). Mapu trati naleznete zde. Jeden okruh trati měří přibližne 3,3km. Podle zvolené vzdálenosti se běží 2, 3, 5, 6, 9 nebo 13 okruhů.

Popis trati:
Po vyběhnutí se trasa stáčí vlevo, odkud jde stále rovně až do bodu, kde se kříží se značenou cyklostezkou (roh Smetanových sadů). Zde se opět zatáči vlevo a vede podél cyklostezky. Trasa se od cyklostezky odpojuje před nadchodem přes ulici Havlíčkova (velbloudí hrb), přes který okruh vede. Hned za nadchodem se odbočí vpravo (písková cesta), po té se běží (držte se vlevo), dokud se nanapojí na betonový chodník, po něm se pokračuje stále rovně skrze Čechovy sady. Kolem dětského hřiště se pak trať stáčí a opět se běží na nadchod. Uprostřed nadchodu se odbočí vpravo na kaskády a po nich se sbíhá spirálou dolů (ne po schodech) až k Pavilonu A (po seběhnutí z kaskády se ihned odbočuje vlevo). Odtud se pak rovně beží (kolem Pavilonu E) do místa startu.

Druhý okruh u 5km trati je zkrácený. Trasa je téměř stejná jako u všech ostatních tratí, ale již nevede přes Čechovy sady. Po vyběhnutí na nadchod se odbočuje vlevo na kaskádu a odtud se pokračuje normálně po trase závodu. Mapu zkráceného okruhu naleznete zde.

Další informace

  • Každý účastník získá diplom s uvedeným časem.
  • Celkové výsledky budou uvedeny na těchto webových stránkách.
  • Registrovat se na běh bude možné na místě nebo online prostřednictvím níže uvedeného formuláře.
  • Každý účastník si počítá kola sám.
  • V prostoru startu a cíle bude možnost si odložit věci.
  • Kousek od prostoru startu a cíle jsou zajištěny záchody.

Pokud ve výsledcích objevíte chybu, neváhejte se na nás obrátit!

Výsledky

Číslo Jméno Trasa Město/Klub/Pracoviště Rok narození Čas Umístění Diplom
13 Rastislav Svihra 42km ORECH Racing Team 1997 03:29:42 1 Diplom
42 Miroslav Kolařík 42km Slečinky Napajedla 1978 03:49:39 2 Diplom
29 Ondřej Grätz 42km Ústí nad Orlicí 1984 03:58:40 3 Diplom
3 Martin Trnečka 42km www.inf.upol.cz/tri 1986 04:01:51 4 Diplom
2 Jan Outrata 42km www.inf.upol.cz/tri 1978 04:17:51 5 Diplom
4 Ondřej Pecha 42km Ostrava 1995 05:09:28 6 Diplom
Matěj Bajtek 42km Opava 1996 DNS
Tomáš Polák 42km Světlá Hora 1995 DNS
11 František Čapka 30km Brno 1968 02:34:11 1 Diplom
7 Róbert Koštial 30km Přichystalova 1046/52, Olomouc 1973 02:52:12 2 Diplom
27 Libor Grunt 30km 1976 02:54:21 3 Diplom
Veronika Geršlová 30km Protivanov 1991 DNS
33 Tomáš Orlík 23km Olomouc 1993 01:40:08 1 Diplom
14 Daniel Raška 20km 1996 01:16:28 1 Diplom
45 Martin Beneš 20km Bašta tým 1976 01:24:58 2 Diplom
6 Jiří Škrobák 20km UPOL - knihovna 1982 01:26:10 3 Diplom
15 Vitezslav Latal 20km ultimate fitness 1982 01:33:12 4 Diplom
38 Nikola Štefelová 20km Zátor 1992 01:36:18 5 Diplom
41 Jan Neumann 20km Smiřice 1991 01:38:55 6 Diplom
Ngoc Mai Nguyen 20km Olomouc 1992 DNS
Anna Hájková 20km Olomouc 1997 DNS
26 Vojtěch Kintl 16km GMC 1983 01:19:08 1 Diplom
28 Jiří Zacpal 16km KI 1970 01:29:40 2 Diplom
18 Luboš Bretschneider 16km GMC 1984 01:37:04 3 Diplom
22 Pavel Dvořák 10km Prostějov /Inf01/ 1982 00:38:08 1 Diplom
9 František Hurt 10km Cheb/Chebští fofři/Gymnázium Cheb 1997 00:40:43 2 Diplom
39 Michal Koubek 10km Miničmen Olomouc 1978 00:44:20 3 Diplom
16 Sergii Okorochenkov 10km Olomouc 1985 00:46:02 4 Diplom
37 Jiří Hronek 10km Olomouc 1988 00:46:03 5 Diplom
23 Jan Došlík 10km 1988 00:47:52 6 Diplom
44 Zdeněk Votava 10km Olomouc 1983 00:48:02 7 Diplom
1 Radim Bělohlávek 10km www.inf.upol.cz/tri 1971 00:48:14 8 Diplom
21 Lenka Doubravová 10km 1980 00:49:37 9 Diplom
12 Radek Janoštík 10km FbC Chaloupka Olomouc 1991 00:50:30 10 Diplom
32 Kateřina Prchalová 10km www.inf.upol.cz/tri 1996 00:50:54 11 Diplom
25 Martin Jašek 10km Olomouc 1991 00:52:32 12 Diplom
24 Jan Suchomel 10km Olomouc 1981 00:53:15 13 Diplom
5 Zbyněk Zapletal 10km 1980 00:53:16 14 Diplom
19 Arnošt Onderka 10km 1992 00:53:43 15 Diplom
20 Olga Jüstelová 10km 1995 00:53:43 16 Diplom
40 Šárka Hradilová 10km Olomouc 1973 00:54:24 17 Diplom
17 Eva Stručovská 10km 1993 00:56:15 18 Diplom
43 Radek Zaťko 10km UPOL-CVT 1968 00:58:40 19 Diplom
34 Matyáš Černohous 10km Lanškroun 1995 00:59:50 20 Diplom
35 Adam Rajčan 10km Olomouc 1995 00:59:50 21 Diplom
36 Kateřina Jurásková 10km Brno 1995 01:02:38 22 Diplom
10 Radka Hurtová 10km Olomouc/Dětský domov 1971 01:08:27 23 Diplom
30 Barbora Helebrantová 10km Kralovice 1992 01:10:14 24 Diplom
31 Eva Korolová 10km Nová Paka 1992 01:14:57 25 Diplom
Jan Rybařík 10km Olomouc/AK Domeček 1989 DNS
Filip Zubal 10km Věrovany 1995 DNS
Nikola Krejčířová 10km Velký Týnec-Vsisko 1989 DNS
Hynek Svoboda 10km Český Brod 1994 DNS
Zuzana Chaloupková 10km Olomouc 1985 DNS
2 Michal Gold 5km M.I.T. Consulting 1991 00:21:26 1 Diplom
13 Dalibor Florián 5km GMC 1990 00:24:28 2 Diplom
1 Tomáš Halfar 5km M.I.T. Consulting 1991 00:25:12 3 Diplom
17 Jiří Kavan 5km Olomouc 1976 00:25:44 4 Diplom
12 Jiří Waśniowski 5km GMC Software Technology 1986 00:26:11 5 Diplom
21 Ivan Davidík 5km 1994 00:27:46 6 Diplom
22 Adéla Cekulová 5km Prostějov 1995 00:28:14 7 Diplom
24 Pavel Blahuš 5km Olomouc 1963 00:28:20 8 Diplom
7 Anna Golova 5km Čeladná 1993 00:28:33 9 Diplom
8 Veronika Golova 5km Čeladná 1988 00:28:33 10 Diplom
16 Marie Geierová 5km Madlenka od Karla Suchomela 1962 00:30:43 11 Diplom
3 Martin Šebesta 5km M.I.T. Consulting 1992 00:31:06 12 Diplom
14 Marika Hrudrychová 5km 1996 00:31:19 13 Diplom
4 Jitka Krchňáková 5km M.I.T. Consulting 1995 00:31:23 14 Diplom
8 Eliška Garnolová 5km Havířov 1994 00:31:53 15 Diplom
15 Jana Kocurková 5km 1995 00:31:53 16 Diplom
6 Hana Tučková 5km 1955 00:33:49 17 Diplom
111 Natalie Bělohlávková 5km Ostrava 2007 00:34:15 18 Diplom
5 Karel Suchomel 5km spolužák J.Hronka z gymplu i VUT 1954 00:34:37 19 Diplom
11 Tomáš Sychra 5km GMC 1989 00:34:37 20 Diplom
23 Petra Frysová 5km Knihovna UP 1985 00:40:20 21 Diplom
18 Zuzana Římská 5km Olomouc 1993 00:41:00 22 Diplom
19 Jana Římská 5km Olomouc 1997 00:41:00 23 Diplom
20 Alena Suhradová 5km Olomouc 1944 00:41:00 24 Diplom
27 Tomáš Trnečka 5km 2016 00:58:00 25 Diplom
25 Jan Konečný 5km Olomouc 2015 01:17:10 26 Diplom
26 Sofie Anna Štěpaníková 5km Hažovív 2012 01:23:00 27 Diplom
9 Pavel Krátký 5km GMC 1981 01:42:58 28 Diplom
10 Antonín Krátký 5km Olomouc 2015 01:42:58 29 Diplom
Petr Freiberg 5km M.I.T. Consulting 1992 DNS
Klára Pavlovská 5km Olomouc 1993 DNS
Honza Pavlovský 5km M.I.T. Consulting 1991 DNS
Jan Holeš 5km M.I.T. Consulting 1997 DNS
Tomáš Urbanec 5km Olomouc 1990 DNS
Kristýna Spurná 5km Olomouc 1997 DNS
František Krátký 5km Olomouc 2016 DNS
Barbara Krátká 5km Olomouc 1985 DNS
Jan Čulík 5km GMC Software / KMI UPOL 1992 DNS
Dominik Chlup 5km GMC Software Technology s.r.o. 1987 DNS
Iveta Veselá 5km Olomouc/UPOL 1992 DNS
Daniel Dočkal 5km Olomouc/UPOL 1994 DNS
Roman Krnávek 5km Olomouc 1975 DNS
Michaela Kaňová 5km Nivnice 1994 DNS
Veronika Glogarová 5km LF UP Olomouc 1977 DNS
Michal Fučík 5km Olomouc 1988 DNS

Výsledky minulých ročníků

2016 - 3. ročník
Číslo Jméno Trasa Město/Klub/Pracoviště Rok narození Čas Umístění Diplom
37 Miroslav Kolařík 42km Slečinky Napajedla 1978 03:14:01 1 Diplom
50 Pavel Grepl 42km TK Olymp Olomouc 1994 03:20:52 2 Diplom
2 Jan Outrata 42km www.inf.upol.cz/tri 1978 04:26:06 3 Diplom
51 Ondrej Louvar 42km Zajecice 1962 DNS
41 Tomáš Prudil 42km Olomouc 1997 DNS
14 Jiří Škrobák 30km UPOL - knihovna 1982 02:07:45 1 Diplom
4 Jan Kropáček 30km Slečinky Napajedla 1983 02:41:21 2 Diplom
3 Martin Trnečka 30km www.inf.upol.cz/tri 1986 02:45:58 3 Diplom
5 Ondřej Grätz 30km Ústí nad Orlicí 1984 02:47:26 4 Diplom
34 Marek Novotný 30km Velké Losiny 1991 02:48:18 5 Diplom
35 Rút Jagošová 30km Lipov 1995 03:24:50 6 Diplom
108 Martin Beneš 20km Bašta team 1976 01:24:53 1 Diplom
90 Radim Boj 20km BRO-TEAM Beroun 1992 01:29:32 2 Diplom
115 Maroš Prčina 20km UPOL; Food Not Bombs 1988 01:41:22 3 Diplom
113 Lucie Brázdilová 20km 1992 02:07:25 4 Diplom
6 Juraj Macko 20km Olomouc 1974 DNS
8 Michal Hradil 20km Hlubočky 1991 DNS
9 Tomáš Kühr 20km Olomouc 1983 DNS
13 Martin Zendulka 20km Olomouc 1984 DNS
72 Táňa Funioková 16km inf.upol.cz/tri 1977 01:25:00 1 Diplom
64 Michal Miesler 16km Kmochova 16, Olomouc 2000 01:25:33 2 Diplom
77 Jiří Zacpal 16km KI 1970 01:30:30 3 Diplom
109 Ivana Vávrů 16km TJ VTŽ Chomutov 1988 01:35:34 4 Diplom
100 Zuzana Svozilíková 16km Mattoni Freerun Olomouc 1996 01:47:30 5 Diplom
101 Tereza Fraňková 16km To rozchodíš 1992 01:54:07 6 Diplom
65 Barbora Mieslerová 16km UPOL PřF Katedra botaniky 1973 02:15:03 7 Diplom
12 Barbora Chaloupková 16km Olomouc, student 1993 DNS
76 Jacob Mílek 16km Lázně Bělohrad/Student 1994 DNS
110 Dalibor Javůrek 10km UPOL 1984 00:45:50 1 Diplom
1 Radim Bělohlávek 10km www.inf.upol.cz/tri 1971 00:46:03 2 Diplom
38 Ctibor Bílý 10km KARIM Olomouc 1979 00:47:03 3 Diplom
39 Martina Vyroubalová 10km KARIM Olomouc 1980 00:47:04 4 Diplom
67 Jiří Holásek 10km Olomouc 1987 00:47:05 5 Diplom
71 Karel Pastor 10km KMAaAM 1974 00:49:20 6 Diplom
26 Martin Jašek 10km Olomouc 1991 00:49:37 7 Diplom
68 Lenka Arnoštová 10km Olomouc 1988 00:50:23 8 Diplom
86 Radek Janoštík 10km Olomouc/UPOL/CVT 1991 00:51:05 9 Diplom
82 Jan Suchomel 10km Olomouc 1981 00:53:28 10 Diplom
102 Zbyněk Zapletal 10km 1980 00:53:28 11 Diplom
32 Aleš Mikšík 10km Hnátnice 1990 00:53:33 12 Diplom
42 Jan Čulík 10km KI UPOL 1992 00:53:38 13 Diplom
23 Jiří Hronek 10km Olomouc 1988 00:57:18 14 Diplom
57 Miroslav Hruška 10km Olomouc 1987 00:57:24 15 Diplom
112 Júlia Balážová 10km Bonovce nad Bebravou 1992 00:59:11 16 Diplom
69 Nikola Krejčířová 10km Velký Týnec-Vsisko 1989 00:59:35 17 Diplom
53 Michal Khain 10km Olomouc 1981 00:59:41 18 Diplom
99 Adéla Cekulová 10km Mattoni Freerun Olomouc 1995 01:04:44 19 Diplom
19 Viktor Kmotorka 10km Olomouc 1979 01:07:10 20 Diplom
11 Martin Kováček 10km Rožnov pod Radhoštěm/BeskydyTeam 1990 DNS
15 Radka Melková 10km Jakoubka ze Stříbra 15, Olomouc 1995 DNS
17 Zuzana Hubáčková 10km Bílsko 1987 DNS
20 Tomáš Gottwald 10km schweitzerova 36, Olomouc 1986 DNS
54 Milan Vojáček 10km Uničov 1993 DNS
56 Ondřej Holubec 10km Horka nad Moravou 1992 DNS
29 Filip Zubal 10km Věrovany 121 1995 DNS
30 Klára Košťálová 10km J. Glazarové 9f, Olomouc 1998 DNS
36 Tomáš Raška 10km Olomouc FTK 1994 DNS
83 David Kolibáč 10km Samotíšky 1990 DNS
79 Pavel Dvořák 5km Prostějov Inf01 1982 00:19:15 1 Diplom
49 Vojtěch Gawlas 5km Třinec/SvetBehu.cz/Žurnalistika UP 1995 00:21:38 2 Diplom
80 Vojtěch Kintl 5km GMC Software Technology s.r.o. 1983 00:22:40 3 Diplom
105 Lukáš Vozák 5km UPOL-PŘF-FM 1995 00:23:20 4 Diplom
103 Kateřina Šmídová 5km UPOL-CRH-OCHBG 1984 00:23:25 5 Diplom
33 Tomáš Urbanec 5km Olomouc 1990 00:23:57 6 Diplom
116 Dominik Chlup 5km GMC Software Technology s.r.o. 1987 00:24:06 7 Diplom
62 Jan Rybařík 5km Havířov 1989 00:24:28 8 Diplom
22 Václav Ptáček 5km Štěpánov 1980 00:26:16 9 Diplom
89 Zuzana Bůžková 5km 1993 00:26:42 10 Diplom
96 Ivana Řičičářová 5km Halenkov 1996 00:27:57 11 Diplom
118 Pavel Blahuš 5km Olomouc 1963 00:28:03 12 Diplom
104 Eva Čáslavová 5km Nechťák 1994 00:28:35 13 Diplom
28 Jan Došlík 5km Tř. Spojenců 18,Olomoouc 1988 00:29:12 14 Diplom
44 Šárka Hradilová 5km RCPTM 1973 00:30:00 15 Diplom
74 Pavel Krátký 5km GMC Software Technology s.r.o. 1981 00:30:33 16 Diplom
107 Soňa Šafářová 5km GMC Software Technology s.r.o. 1986 00:30:33 17 Diplom
46 Andrea Slouková 5km Starého 5 1989 00:31:13 18 Diplom
114 Věra Krajščáková 5km UPOL 1994 00:31:14 19 Diplom
87 Veronika Vaňková 5km Senička 1994 00:31:23 20 Diplom
7 Liběna Michálková 5km Čapka Choda 6 1986 00:31:24 21 Diplom
84 Zuzana Rybaříková 5km Havířov/ KFI FF UP 1987 00:32:16 22 Diplom
61 Nikola Brtvová 5km Frenštát pod Radhoštěm / KMT - PdF 1991 00:32:25 23 Diplom
106 Radmila Rychlá 5km UPOL EDRUP 1970 00:32:39 24 Diplom
95 Kateřina Cedidcová 5km Jičín 1991 00:34:04 25 Diplom
91 Jakub Stíbal 5km Velké Hoštice 1990 00:34:18 26 Diplom
94 Jiří Esö 5km Velké Hoštice 1994 00:34:18 27 Diplom
88 Natalie Bělohlávková 5km Ostrava 2007 00:34:29 28 Diplom
78 Zuznana Manethová 5km Uničov 1992 00:35:04 29 Diplom
73 Hana Urbanova 5km Nešporova15,Olomouc 1982 00:37:05 30 Diplom
40 Natálie Vyroubalová 5km Prostějov 2002 00:37:06 31 Diplom
75 Petra Frysová 5km Knihovna UP 1985 00:41:51 32 Diplom
48 Jana Římská 5km Olomouc 1997 00:45:35 33 Diplom
31 Zuzana Římská 5km Olomouc 1993 00:46:55 34 Diplom
117 Anežka Petrovanová 5km Olomouc 1924 00:47:01 35 Diplom
85 Jan Konečný 5km Olomouc 2015 01:09:48 36 Diplom
16 Tomáš Halfar 5km Opava/FC Beach Boys 1991 DNS
18 Lucie Burgetová 5km Vrbatky 201 1987 DNS
27 Hana Hronková 5km Werichova 10, Olomouc 1990 DNS
43 Dita Palaščáková 5km Rokycanova 13/Nadační fond UP 1980 DNS
60 Anita Maráková 5km Prostejov 2002 DNS
97 Lucie Mynářová 5km Olomouc 1997 DNS
2015 - 2. ročník
Číslo Jméno Trasa Město/Klub/Pracoviště Rok narození Čas Umístění Diplom
7 Miroslav Kolařík 42km www.inf.upol.cz/tri 1978 03:15:04 1 Diplom
8 Roman Špičák 42km www.inf.upol.cz/tri 1993 03:28:16 2 Diplom
66 Ivo Vrobel 42km UPOL - metabolomika 1989 03:28:46 3 Diplom
31 Jan Kropáček 42km Slečinky Napajedla 1983 03:36:14 4 Diplom
6 Martin Beneš 42km Bašta team 1976 03:40:42 5 Diplom
88 Arnošt Onderka 42km 1992 03:56:32 6 Diplom
2 Jan Outrata 42km www.inf.upol.cz/tri 1978 04:24:18 7 Diplom
13 Josef Zapletal 42km Bašta team 1975 05:08:27 8 Diplom
1 Radim Bělohlávek 42km www.inf.upol.cz/tri 1971 DNS
64 Jiří Škrobák 30km UPOL - knihovna 1982 02:09:09 1 Diplom
3 Taťána Funioková 30km www.inf.upol.cz/tri 1977 02:40:50 2 Diplom
4 Martin Trnečka 30km www.inf.upol.cz/tri 1986 02:41:32 3 Diplom
76 Tomáš Prudil 23.3km Olomouc 1997 02:56:35 1 Diplom
15 Jan Čulík 20km Přerov 1992 01:48:55 1 Diplom
43 Radek Janoštík 20km Kvasice/UPOL 1991 01:50:03 2 Diplom
45 Nikola Štefelová 20km Zátor 1992 01:50:10 3 Diplom
50 Lenka Hasalova 20km Jeseník nad Odrou, Hůrka 1990 02:01:25 4 Diplom
54 Johana Šrámková Kojecká 20km UPOL 1970 02:03:17 5 Diplom
5 Radek Polak 20km TJ Trsice 1979 02:07:40 6 Diplom
44 Tomáš Bartoněk 20km Behaim IT Solutions 1980 02:07:40 7 Diplom
85 Daniel Hájek 16km 1995 01:21:42 1 Diplom
52 Kateřina Nováková 16km UPOL - právnická fakulta 1995 01:25:18 2 Diplom
38 David Kolibáč 16km Samotíšky 1990 01:28:39 3 Diplom
10 Jiří Zacpal 16km KI 1970 01:32:55 4 Diplom
11 Tomáš Kühr 16km Katedra informatiky 1983 01:36:15 5 Diplom
37 Pavel Dvořák 10km INF01 - Prostějov 1982 00:39:22 1 Diplom
41 Vítězslav Látal 10km ULTIMATE FITNESS 1982 00:44:04 2 Diplom
104 Michal Daniel 10km FTK UP 1992 00:44:12 3 Diplom
80 Martin Rosolanka 10km katedra matematické analýzy 1990 00:45:29 4 Diplom
96 Jan Suchomel 10km Olomouc 1981 00:45:30 5 Diplom
21 Vojtěch Kintl 10km GMC Software Technology 1983 00:45:42 6 Diplom
105 Petr Ondriáš 10km TJ ATLETIKA VALMEZ 1980 00:45:42 7 Diplom
56 Eliška Štochlová 10km Liberec 1989 00:45:53 8 Diplom
24 Petr Havlena 10km GMC Software Technology 1985 00:46:28 9 Diplom
101 Igor Škrovánek 10km Olomouc 1996 00:46:35 10 Diplom
42 Vojtěch Matras 10km FC Balon v Labi 1994 00:47:26 11 Diplom
91 Dalibor Javůrek 10km 1984 00:48:43 12 Diplom
51 Kateřina Šmídová 10km Ultimate fitness / Oddělení chemické biologie a genetiky CRH 1984 00:48:44 13 Diplom
84 Tomáš Vlk 10km 1995 00:49:52 14 Diplom
94 Dominik Kastner 10km Hejčín 1995 00:50:14 15 Diplom
100 Libor Zaťko 10km 1968 00:51:27 16 Diplom
55 Jiří Holomek 10km Polička 1987 00:51:39 17 Diplom
25 Jiří Hronek 10km Olomouc 1988 00:52:01 18 Diplom
99 Martin Smutný 10km Bašta team 1977 00:53:19 19 Diplom
65 Radek Zaťko 10km UPOL - CVT 1968 00:55:01 20 Diplom
102 Júlia Balážová 10km 1992 00:55:21 21 Diplom
28 Ondřej Grätz 10km Ústí nad Orlicí 1984 01:00:47 22 Diplom
19 Luboš Bretschneider 10km GMC Software Technology 1984 01:02:58 23 Diplom
59 Helena Šrotířová 10km Velký Týnec 1970 01:03:30 24 Diplom
95 Milada Hronová 10km 1972 01:03:41 25 Diplom
58 Radmila Rychlá 10km UPOL rektorát 1970 01:03:50 26 Diplom
26 Juraj Macko 10km trasa od 10 do 20, podla momentalneho pocitu :-) 1974 01:05:08 27 Diplom
48 Eva Poláková 10km Tršice 1984 01:05:12 28 Diplom
79 Nanna Alho 10km 1979 01:05:58 29 Diplom
12 Petr Osička 10km www.inf.upol.cz/tri 1981 DNS
14 Ivoš Apolenář 10km TJ Bystřice pod Hostýnem 1993 DNS
18 Pavel Kratky 10km GMC Software Technology 1981 DNS
20 David Vamvakas 10km GMC Software Technology 1988 DNS
22 Petr Jelínek 10km GMC Software Technology 1989 DNS
23 Milan Vojáček 10km Troubelice 1993 DNS
27 Martin Černý 10km Prostějov 1992 DNS
29 Michal Fučík 10km GMC Software Technology 1988 DNS
32 Denisa Jelínková 10km UPOL - katedra optiky 1995 DNS
33 Josef Procházka 10km Ostrava 1992 DNS
34 Lea Nováková 10km UPOL - lékařská fakulta 1991 DNS
39 David Veselý 10km Kolín 1993 DNS
62 Tomáš Kacálek 10km Dolní Lipka 1991 DNS
92 Tomáš Orlík 5km KMI UP 1993 00:20:40 1 Diplom
67 Karel Pastor 5km KMAaAM 1974 00:24:20 2 Diplom
30 Tomáš Halfar 5km Opava/FC Beach Boys 1991 00:25:03 3 Diplom
63 Alexandra Tejchmanová 5km Fenix Ski Team Jeseník 1993 00:25:35 4 Diplom
93 Ondřej Pauswang 5km KMI UP 1993 00:25:35 5 Diplom
97 Antonín Hrtoň 5km UPOL - metabolomika 2006 00:26:08 6 Diplom
70 Radek Palaščák 5km oddělení komunikace UP 1979 00:26:25 7 Diplom
60 Martin Jašek 5km KMI UP 1991 00:26:34 8 Diplom
90 Iva Paráková 5km AK OLYMP BRNO 1995 00:26:57 9 Diplom
69 Kateřina Kusá 5km Frýdek-Místek 1993 00:27:50 10 Diplom
83 Anna Švarcová 5km Lékařská fakulta UP 1984 00:28:13 11 Diplom
73 Zdeňka Frkalová 5km Tetětice 1985 00:28:20 12 Diplom
61 Eva Stručovská 5km UPOL - Katedra bohemistiky 1993 00:28:25 13 Diplom
89 Veronika Bučíková 5km 1991 00:28:35 14 Diplom
49 Jana Jakubková 5km MVŠO 1988 00:29:00 15 Diplom
106 Miroslav Hruška 5km KMI UPOL 1987 00:29:03 16 Diplom
103 Anna Golová 5km 1993 00:29:12 17 Diplom
68 Michaela Jurčíková 5km Brušperk/SK UP Olomouc 1991 00:29:20 18 Diplom
74 Elysse Richardson 5km Colorado,SK UP Olomouc 1992 00:29:20 19 Diplom
81 Michaela Láníčková 5km Brno 1994 00:30:29 20 Diplom
53 Šárka Hradilová 5km Olomouc 1973 00:30:40 21 Diplom
82 Veronika Dohnalová 5km Zapro AD team 1986 00:30:54 22 Diplom
77 David Friedecký 5km UPOL - metabolomika 1976 00:31:42 23 Diplom
78 Markéta Friedecká 5km UPOL - metabolomika 2006 00:31:43 24 Diplom
86 Nikola Bláhová 5km Vendy a Niki 1993 00:32:00 25 Diplom
87 Vendula Jurásková 5km Vendy a Niki 1994 00:32:09 26 Diplom
71 Veronika Havlíčková 5km Prostějov 1983 00:34:27 27 Diplom
72 Hana Bretschneiderová 5km Prostějov 1984 00:34:27 28 Diplom
9 Eliška Vlčková 5km Ostrava 1992 DNS
16 Lukáš Oščádal 5km Pěnčín 1992 DNS
17 Lukáš Zapletal 5km Red Hat, Olomouc 1980 DNS
35 Kristýna Tobolová 5km Ostrava 1994 DNS
36 Zuzana Pallová 5km UPOL - katedra bohemistiky 1995 DNS
40 Veronika Kahánková 5km Lázně Bělohrad 1992 DNS
46 Zuzana Baronova 5km Olomouc 1990 DNS
47 Hana Hronková 5km Werichova 10, Olomouc 1990 DNS
75 Nikola Michálková 5km Vrbno p. P. 1994 DNS
2014 - 1. ročník
Číslo Jméno Trať Bydliště, klub, pracoviště Rok narození Čas Umístění
1 Radim Bělohlávek 30km www.inf.upol.cz/tri 1971 2:27:00 1
4 Miroslav Kolařík 30km TRILIFE ZLÍN 1978 2:27:00 1
3 Martin Trnečka 30km Prostějov 1986 2:27:30 3
2 Jan Outrata 30km www.inf.upol.cz/tri 1978 2:52:54 4
61 Filip Domes 30km Kobylničky 1991 DNF (23,1km, 2:01:00)
29 Ondřej Zamec 30km Atletika SK Přerov 1992 DNS
51 Zuzana Nováková 30km Olomouc, UPOL 1988 DNS
55 Martin Kučera 20km FTK UP - Radostzpohybu.cz 1987 1:35:37 1
13 Marek Vojta 20km Hradec Králové, Slavia Hradec Králové 1988 1:35:40 2
60 Filip Wurzel 20km Varadero 1988 1:44:20 3
52 Tomáš Orlík 10km Šenov u Nového Jičína 1993 0:39:16 1
64 Filip Valouch 10km 0:46:13 2
66 Vedula Vašíčková 10km 0:47:45 3
22 Vojtěch Kočíř 10km Mírov 1992 0:47:46 4
16 Milan Vojáček 10km Troubelice 1993 0:48:22 5
21 David Kolibáč 10km Samotíšky 1990 0:48:26 6
10 Radek Janoštík 10km Kvasice 1991 0:48:42 7
31 Jiří Hronek 10km Werichova 10 Olomouc 1988 0:50:47 8
33 Jan Došlík 10km Olomouc 1988 0:50:47 8
43 Kateřina Zubalová 10km Věrovany 1987 0:51:30 10
59 Andrea Slouková 10km Olomouc 1989 0:51:30 10
32 Jakub Vavrys 10km Mrsklesy 1994 0:51:32 12
11 Tomáš Halfar 10km Opava 1991 0:51:45 13
14 Jan Čulík 10km Přerov 1992 0:52:16 14
57 Radek Palaščák 10km oddělení komunikace UP 1979 0:52:49 15
24 Jiří Zacpal 10km Olomouc 1970 0:53:25 16
23 Jiří Holomek 10km Polička 1987 0:53:34 17
30 Tomáš Kühr 10km Olomouc 1983 0:53:34 17
58 Kateřina Kusá 10km Frýdek-Místek 1993 0:57:40 19
18 Lukáš Vrajík 10km Zlín, TJ Sokol Malenovice 1990 1:00:00 20
56 Dominik Zoaral 10km Olomouc 1992 1:00:50 21
65 Radmila Rychlá 10km 1:04:16 22
19 Eliška Vlčková 10km Ostrava 1992 1:07:34 23
9 Petr Osička 10km www.inf.upol.cz/tri 1981 1:07:58 24
15 Tomáš Kacálek 10km Králíky 1991 1:13:59 25
17 Ivoš Apolenář 10km Bystřice pod Hostýnem 1993 1:13:59 25
20 Jakub Drga 10km Olomouc 1990 DNS
35 Petr Rajnoha 10km Olomouc, FTK 1990 DNS
36 Ondřej Holubec 10km Horka nad Moravou 1992 DNS
38 Jan Neužil 10km Olomouc 1987 DNS
41 Filip Zubal 10km Věrovany 1995 DNS
54 Hana Davidová 10km Olomouc 1986 DNS
62 Lu Čen Čan 10km Lučenec, Slovensko 1994 DNS
68 Miroslav Hruška 6,6km 0:38:21 1
50 Radek Kahánek 5km Franz Joseph Straße 1990 0:21:27 1
27 Tomáš Urbanec 5km Ostrava 1990 0:25:31 2
28 Vendula Pauswangová 5km Hranice 1991 0:28:13 3
44 Michal Diviš 5km edis.upol.cz 1860 0:28:13 3
67 Radek Zaťko 5km 0:30:37 5
49 Veronika Kahánková 5km Lázně Bělohrad 1992 0:31:38 6
45 Tomáš Plachý 5km edis.upol.cz 1492 0:31:49 7
46 Martin Polák 5km edis.upol.cz 1978 0:31:49 7
25 Jitka Zacpalová 5km Olomouc 1983 0:32:05 9
26 Lucie Zacpalová 5km Olomouc 2010 0:32:05 9
63 Michal Khain 5km 0:38:26 11
42 Hana Hronková 5km Olomouc 1990 0:41:54 12
48 Vratislav Půr 5km edis.upol.cz 1987 0:54:10 13
5 Eduard Bartl 5km Olomouc 1978 DNS
6 Veronika Bartlová 5km Olomouc 1984 DNS
7 Eduard Antonín Bartl 5km Olomouc 2010 DNS
8 Milada Anežka Bartlová 5km Olomouc 2013 DNS
12 David Kornel 5km Olomouc 1991 DNS
34 Michaela Jurčíková 5km Brušperk 1991 DNS
37 Veronika Grofková 5km Janského 12 1993 DNS
39 Juliána Zmetáková 5km FF UPOL Olomouc 1992 DNS
40 Ivo Šotek 5km Ostružnická 6, Olomouc 1972 DNS
47 Dalibor Schotli 5km edis.upol.cz 1492 DNS
53 Libor Stožek 5km Olomouc 1983 DNS
Fotogalerie
Fotografie ze závodu