Účast členů katedry na expertní misi v Londýně 02. 11. 2018

Jan Outrata a Martin Trnečka byli účastníky mise vybraných českých expertů na big data a kybernetickou bezpečnost z českých univerzit a státních organizací v Londýně zaměřené na rozvoj spolupráce s předními britskými univerzitami a nejvýznamnějšími firmami, konsorcii a státními institucemi v oblasti kybernetické bezpečnosti (Czech Cyber Security Mission, původně Expert mission on research and analysis of big data for security uses from the Czech Republic to the United Kingdom). Mise proběhla ve dnech 5. až 7. listopadu 2018 a byla organizovaná Velvyslanectvím ČR v Londýně ve spolupráci s Ministerstvem vnitra ČR v rámci projektu ekonomické diplomacie. Další informace o průběhu mise, včetně seznamu navštívených britských institucí, ve zprávě ambasády.

Účast členů katedry na expertní misi v Londýně