Studenti z katedry informatiky zvítězili v soutěži HELLATHON II 02. 12. 2022

Tým Pírka z katedry informatiky složený z Veroniky Pavlíkové, Kláry Brázdilové, Matěje Dostála a Jakuba Jurky zvítězil ve vysokoškolské kategorii soutěže středoškolských a vysokoškolských týmů HELLATHON II, která se koncem listopadu uskutečnila na přírodovědecké fakultě. Celkem 39 soutěžících z 11 týmů se úspěšně vypořádalo s jedním z pěti témat vypsaných pořadatelem soutěže, společností FORVIA HELLA. Soutěžící si rozdělili ceny v celkové hodnotě 87 tisíc korun.

Vítězové VŠ kategorie:

1. Pírka (UP Olomouc, Přírodovědecká fakulta) – Vývoj aplikace pro rezervaci stolů ve sdílených kancelářích

2. Najeťáci (UP Olomouc, Přírodovědecká fakulta) – Vývoj aplikace pro rezervaci stolů ve sdílených kancelářích

3. Bratři v triku (UP Olomouc, Přírodovědecká fakulta) – Pokročilá diagnostika elektroinstalace přívěsu

Více o úspěchu našich studentů naleznete na stránkách Přírodovědecké fakulty a v tiskové zprávě.

Studenti z katedry informatiky zvítězili v soutěži HELLATHON II